Nasza oferta skierowana jest do kosmetologów chcących poszerzyć swoje kwalifikacje i kompetencje z zakresu kosmetologii estetycznej. Kursanci zdobywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, pozwalającą na wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny i na odpowiednim poziomie zaawansowania. Preferujemy szkolenia indywidualne lub w małych grupach.

 

Termin i miejsce szkoleń ustalamy indywidulanie, dopasowując się do Państwa wolnego czasu w tygodniu bądź w weekend. Wybrany termin rezerwujemy dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% wartości umówionych szkoleń. Zaliczka powinna zostać wpłacona w ciągu 7 dni od daty ustalenia terminu. W przeciwnym razie termin szkolenia zostanie anulowany.

 

Szkolenia prowadzi trener – kosmetolog Katarzyna Bziuk – absolwentka studiów wyższych o specjalizacji „Kosmetologia estetyczna” oraz szkoleniowiec z kilkuletnim doświadczeniem. Swoją praktykę trenerską zdobyła prowadząc kursy i warsztaty w całej Polsce, a swoją wiedzą dzieliła się już kilkukrotnie na łamach czasopism branżowych. Współpracowała przy kilku projektach, m.in. w ramach unijnego projektu z Subiektywni.pl. Szkolenia prowadzi z pasją i zaangażowaniem, o czym świadczą pozytywne opinie i zadowolenie powracających do nas kursantów.