Zabiegi na ciało

Depilacja woskiem Depileve

Marka Depileve jest obecna na rynku profesjonalnej depilacji od ponad 30 lat. W swojej ofercie posiada woski, które w odróżnieniu od innych produktów, mają w swoim składzie wysoki procent żywicy (ponad 70%) z najlepszego gatunku sosny. Dzięki czemu charakteryzują się doskonałą przyczepnością i lepkością, co pozwala usunąć nawet najkrótsze włoski.

Woski Depileve posiadają również wyciągi roślinne z azulenu, masła karite, oliwy z oliwek, lawendy i innych cennych składników, co powoduje, że nawet najbardziej delikatna i wrażliwa skóry pozostaje gładka i wypielęgnowana.

Masaż

Masaż to jeden z najstarszych i najbardziej lubianych zabiegów terapeutycznych, znany od starożytności. Wpływa pozytywnie na całe ciało zarówno lokalnie (miejscowo) jak i ogólnie, przynosząc zmiany w układzie krążenia, układzie nerwowym, wewnątrzwydzielniczym i narządach wewnętrznych.

 

W zależności od potrzeb klienta oferujemy:

Masaż klasyczny jest najbardziej popularną formą, stanowiącą bazę wyjściową dla innych masaży. Opiera się na takich grupach technik jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wyciskanie, uderzanie, wstrząsanie, wibracja i ruchy bierne.

Masaż odchudzający wykonywany technikami agresywnymi, przeznaczony jest dla osób z nadwagą lub problemem zbyt obfitych bioder i ud. Jego podstawowym zadaniem jest rozbicie tkanki tłuszczowej, pozbycie się toksyn oraz poprawienie ukrwienia skóry, co przyspiesza przemianę materii. Wskazane jest wykonanie co najmniej kilku masaży, podczas których niezbędna jest prawidłowa dieta oraz wykonywanie ćwiczeń.

Masaż relaksacyjny obejmuje całe ciało lub jego tylną stronę, a jego celem jest maksymalna relaksacja osoby masowanej oraz jej wyciszenie. Masażysta intuicyjnie dopasowuje go do potrzeb i indywidulanych odczuć masowanego. Zabieg ten wykorzystuje techniki rozluźniające, oparte głównie na głaskaniu i rozcieraniu, które wykonywane są długimi, płynnymi i powolnymi ruchami.

Masaż bańką chińską jest bardzo starym i popularnym zabiegiem stosowanym w medycynie naturalnej. Celem zabiegu, oprócz rozproszenia czynników patologicznych, zmniejszenia bólu i obrzęku, jest wymodelowanie i wyszczuplenie ciała. Zabieg jest niezwykle skuteczny, już po kilku masażach widoczne są pierwsze efekty w wyglądzie skóry i kształcie nóg czy pośladków.

Arosha

Proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry.

 

AROSHA body wrapping (Bandaże AROSHA)

To zabiegi, które polegają na użyciu, wykonanych z delikatnej bawełny, bandaży nasączonych wysoko skoncentrowanymi aktywnymi składnikami, które w trakcie trwania zabiegu uwalniają się i wnikają głęboko w skórę. Bogata i szeroka oferta pozwala dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu do specyficznych potrzeb i problemów klientki, do których należą: nadwaga, rozstępy, utrata napięcia, cellulit, retencja wody czy „skórka pomarańczowa”. Dodatkowym autem jest gładka, odżywiona skóra i utrata centymetrów. Po dokładnym wywiadzie dobierany jest indywidualny, kompleksowy program dopasowany do zdiagnozowanego problemu klientki. Zaleca się skorzystanie z co najmniej ośmiu zabiegów w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Rodzaje zabiegów: DRENUJĄCE, WYSZCZUPLAJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE.