Zabiegi na ciało

Depilacja woskiem Depileve

Marka Depileve jest obecna na rynku profesjonalnej depilacji od ponad 30 lat. W swojej ofercie posiada woski, które w odróżnieniu od innych produktów, mają w swoim składzie wysoki procent żywicy (ponad 70%) z najlepszego gatunku sosny. Dzięki czemu charakteryzują się doskonałą przyczepnością i lepkością, co pozwala usunąć nawet najkrótsze włoski.

Woski Depileve posiadają również wyciągi roślinne z azulenu, masła karite, oliwy z oliwek, lawendy i innych cennych składników, co powoduje, że nawet najbardziej delikatna i wrażliwa skóry pozostaje gładka i wypielęgnowana.

Endermologia LPG to masaż połączony z podciśnieniem, wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych.

Endermologia - przymierze zdrowia i urody - SalusCM.pl

Efekty:

  • Wyszczuplenie – aktywacja  lipolizy w adipocytach powoduje rozbicie i uwolnienie kwasów tłuszczowych
  • Ujędrnienie – stymulacja fibroblastów do produkcji elastyny i kolagenu
  • Wymodelowanie  – poprawa kondycji skóry, wygładzenie nierówności
  • Wygładzenie – redukcja cellulitu i wygładzenie skóry

Najlepsze efekty można osiągnąć decydując się na serię zabiegów.

Masaż bańką chińską jest bardzo starym i popularnym zabiegiem stosowanym w medycynie naturalnej. Celem zabiegu, oprócz rozproszenia czynników patologicznych, zmniejszenia bólu i obrzęku, jest wymodelowanie i wyszczuplenie ciała. Zabieg jest niezwykle skuteczny, już po kilku masażach widoczne są pierwsze efekty w wyglądzie skóry i kształcie nóg czy pośladków.

Arosha

Proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry.

AROSHA body wrapping (Bandaże AROSHA)

To zabiegi, które polegają na użyciu, wykonanych z delikatnej bawełny, bandaży nasączonych wysoko skoncentrowanymi aktywnymi składnikami, które w trakcie trwania zabiegu uwalniają się i wnikają głęboko w skórę. Bogata i szeroka oferta pozwala dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu do specyficznych potrzeb i problemów klientki, do których należą: nadwaga, rozstępy, utrata napięcia, cellulit, retencja wody czy „skórka pomarańczowa”. Dodatkowym autem jest gładka, odżywiona skóra i utrata centymetrów. Po dokładnym wywiadzie dobierany jest indywidualny, kompleksowy program dopasowany do zdiagnozowanego problemu klientki. Zaleca się skorzystanie z co najmniej ośmiu zabiegów w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Rodzaje zabiegów: DRENUJĄCE, WYSZCZUPLAJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE.