Inne usługi

Laminacja brwi 

Efekt laminacji brwi to:

  • idealnie ułożone włoski w odpowiednim kierunku
  • pięknie wystylizowane brwi
  • koloryzacja brwi i regulacja

Lifting rzęs

Zabieg, który unosi rzęsy bezpośrednio u nasady nadając im objętość, maksymalne podkręcenie i głębię koloru. Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni i w żaden sposób nie niszczy naturalnych rzęs.

Przedłużanie rzęs 1:1

Przedłużenie rzęs 1:1 to bardzo naturalny efekt, który pozwala na wydłużenie, lekkie zagęszczenie i podkręcenie rzęs. Magnetyczne spojrzenie, bez konieczności stosowania makijażu

Przedłużanie rzęs metody objętościowe ( 2-3d, 4-5d)

Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi to dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Efekt finalny uzależniony jest od preferencji Klienta- może być delikatny i naturalny lub też bardzo widoczny i spektakularny.

Makijaż

Oferujemy:

  • Makijaż dzienny, wieczorowy, okolicznościowy
  • grupowe lub indywidualne lekcje makijażu dobrane do potrzeb klienta

Henna brwi i rzęs klasyczna

Henna pudrowa + geometria brwi  

Zabieg sprawdzi się u osób, którym zależy na naturalnym podkreśleniu brwi i ich odżywieniu. Henna pudrowa w odróżnieniu od klasycznej henny widoczna jest na skórze nawet do 14 dni a na włoskach utrzymuje się 6 tygodni. Brwi są idealnie zaznaczone dzięki wykonaniu dokładnej geometrii brwi oraz regulacji.

Regulacja brwi

Bony upominkowe

Chcesz sprawić najbliższej Ci osobie niespodziankę? Zapewnić odrobinę relaksu i sprawić by poczuła się wyjątkowo piękna?

Zapraszamy do zakupu bonów upominkowych na określoną kwotę lub wybrany zabieg, do  wykorzystania w gabinecie Skin Room