Dietetyka

Dietetyka

Dieta, nie może być tylko chwilową zachcianką, gdyż wtedy jest nieskuteczna. Dieta, a w zasadzie sposób odżywiania (nie lubię słowa dieta), musi uwzględniać Twoje cele i potrzeby oraz zaowocować trwałą zmianą w wyglądzie i samopoczuciu, a co ważniejsze zmianą nawyków żywieniowych. Żeby zdrowy sposób odżywiania, stał się Twoim sposobem na życie niezbędne są smaczne, dobrze zbilansowane jadłospisy, które jestem w stanie Ci zagwarantować.

Moje propozycje są proste i łatwe w przygotowaniu. Jako pracująca mama dwójki malutkich dzieci stawiam na walory smakowe, prostotę i szybkość przygotowania poszczególnych posiłków.

 

 

Ponieważ wyznaję zasadę, że skuteczne odchudzanie = bezpieczne odchudzanie, gwarantowanym efektem ubocznym będzie poprawa samopoczucia, utrata zbędnych kilogramów, poprawa w wyglądzie skóry, włosów i lepsze samopoczucie, ale na pewno nie zrujnowany organizm i efekt jojo.
Dieta spersonalizowana jest dopasowana do Twoich preferencji żywieniowych. Układana jest po analizie Twojego dotychczasowego jadłospisu lub/i na podstawie wypełnionej ankiety. Zawiera 28 jadłospisów, w których zawarte są opisy przygotowania potraw. Produkty, z których komponuję potrawy są ogólnodostępne i na każdą kieszeń, opracowane tak, by nie marnować żadnego ze składników.

Dietę można zamówić pisząc maila na adres paniwzielonym@gmail.com lub też po osobistej konsultacji w salonie Skin & Body Room, gdzie prowadzę swój gabinet doradcy żywieniowego. W gabinecie jest również możliwość samej konsultacji oraz pomiaru składu ciała.

 

Przykładowy cennik:

Dieta odchudzająca 200 zł
Dieta likwidująca zaparcia 250 zł
 Dieta odżywcza utrzymująca aktualną masę ciała  150 zł
 Dieta odchudzającą bezglutenowa  250 zł
 Dieta przy nietolerancji laktozy  250 zł
 Dieta przy artrozie  250 zł
 Dieta przy refluksie żołądkowo – przełykowym  250 zł
 Dieta przy osteoporozie  250 zł
 Dieta eliminacyjna  250 zł – 300 zł
 Dieta dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią  200 zł
Test na nietolerancję pokarmową Food Detective  400 zł